Home / WEB TRGOVINA / Strips | Modules | Profiles / LED Traka EL COB 9W/m, 480-12-ORANGE, IP20, 5m
LED Traka EL COB 9W/m, 480-12-ORANGE, IP20, 5m
Discount applied: Popust 10% za web kupnju
“LED Alu Profil Nadgradni (SURFACE-4), 2m” has been added to your cart.
Wholesale Price:
VAT ( 25 % )
Retail Price:
Only 5 left in stock
Description
Snaga (Potrošnja): 9W/m
Svjetlosni tok:
Temperatura boje: ORANGE
Radni napon: DC 12V
Očekivani radni vijek: 50.000 h
Broj i tip LED dioda: 480 kom COB/m
Kut osvjetljenja: 180 stupnjeva
Širina trake PCB: 8 mm