LED Traka COLORS Pro D8120M-24V 14.4W/m 4000K IP33
Robna marka: COLORS
Jamstvo: 60 months
SKU: 5576006
Wholesale Price: 34,40
VAT ( 25 % ) 8,60
Retail Price: 43,00
Profesionalna 24V LED traka s 120 kom 2835 čipova po metru snage 14.4W/m neutralne bijele boje (4000K) u IP33 zaštiti.
Only 11 left in stock
SKU: 5576006 Categories: ,
Description
  • Radni napon: DC 24V
  • Potrošnja: 14.4W/m
  • Svjetlosni tok: 1455 lm/m
  • IP zaštita: IP33
  • Temperatura boje: NW 4000K (Neutralna bijela)
  • Kut svjetlosti: 120°
  • LED čip: 2835 SMD LED
  • Broj LED dioda: 120 /metar
  • LED životni vijek: 30.000 sati
  • Dimenzije (mm): 5000×8 mm
  • Boja podloge trake (PCB): bijela
  • Radna temperatura: -25°C do +60°C
  • Energetska efikasnost: A+
  • Certifikati: UL CE ROHS LM-80
  • Način postavljanja: samoljepljiva 3M traka
Additional information
Robna marka
COLORS
Jamstvo
60 months
Documents
    Reviews
    There are no reviews yet.
    Be the first to review “LED Traka COLORS Pro D8120M-24V 14.4W/m 4000K IP33”