LED Traka EL COB 9W/m, 480-12-ORANGE, IP20, 5m
Robna marka: ECOLIGHT
Jamstvo: 60 mjeseci
Šifra proizvoda: 5582079
VPC: 28,00
PDV ( 25 % ) 7,00
MPC: 35,00
Samo 5 komad(a) na zalihi
Opis
  • Snaga (Potrošnja): 9W/m
  • Svjetlosni tok:
  • Temperatura boje: ORANGE
  • Radni napon: DC 12V
  • Očekivani radni vijek: 50.000 h
  • Broj i tip LED dioda: 480 kom COB/m
  • Kut osvjetljenja: 180 stupnjeva
  • Širina trake PCB: 8 mm
  • Dužina role: 5 metara
  • Vodootporna: NE (IP20 rating)
  • Samoljepiva: DA (3M folija)
*Preporuka svakih 5 metara provući kablove od trake do napajanja zbog pada napona.*
*Traka se može rezati svakih 2.5cm*
Dodatne informacije
Robna marka
ECOLIGHT
Jamstvo
60 mjeseci
Recenzije
Još nema recenzija.
Budite prvi koji će recenzirati “LED Traka EL COB 9W/m, 480-12-ORANGE, IP20, 5m”