Početna / WEB TRGOVINA / Trake | Moduli | Profili / LED Traka EL COB 9W/m, 480-12-ORANGE, IP20, 5m
LED Traka EL COB 9W/m, 480-12-ORANGE, IP20, 5m
Discount applied: Popust 10% za web kupnju
“LED Traka EL COB 9W/m, 480-12-3000K, CRI>90, IP20, 5m” je dodano u vašu košaricu.
VPC:
PDV ( 25 % )
MPC:
Samo 5 komad(a) na zalihi
Opis
Snaga (Potrošnja): 9W/m
Svjetlosni tok:
Temperatura boje: ORANGE
Radni napon: DC 12V
Očekivani radni vijek: 50.000 h
Broj i tip LED dioda: 480 kom COB/m
Kut osvjetljenja: 180 stupnjeva
Širina trake PCB: 8 mm